Szybko pożyczysz, nie zapomnij oddać

 

Chwilówki mają to do siebie, że są łatwo dostępne i można pożyczyć całkiem spore kwoty. W niektórych firmach pożyczkowych na miesiąc czy dwa można pożyczyć nawet kilka tysięcy. To sporo. Ale nie warto brać od razu całej dostępnej kwoty pożyczki, jeżeli nie mamy stuprocentowej pewności, że będziemy w stanie ją oddać. Trzeba liczyć się bowiem z tym, że opóźnienia w spłacie generują dodatkowe, czasem bardzo pokaźne koszty.

 

Ustal, ile trzeba oddać

 

W większości firm pożyczkowych, udzielających chwilówek online, można za pomocą wygodnych widełek sprawdzić, jaka kwota będzie do oddania przy konkretnej wysokości pożyczki i w określonym terminie. Na tej podstawie można ocenić, czy pożyczka będzie realna do spłaty. Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, warto też poszukać oferty darmowych pożyczek. Jest to opcja, którą mają w swojej ofercie niektóre firmy dla nowych klientów. Wtedy pożycza się dokładnie tyle, ile trzeba oddać i ani złotówki więcej do oddania nie ma.

 

Samo wnioskowanie jest banalnie łatwe

 

Dokonanie wyboru konkretnej pożyczki zwykle trwa dłużej niż późniejsze składanie wniosku. W firmach pożyczkowych formalności są zredukowane do minimum. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów ani zaświadczeń, dowód osobisty w większości przypadków wystarczy, aby móc zawnioskować o pożyczkę. Trzeba też przelać opłatę weryfikacyjną, która ma potwierdzić tożsamość pożyczkobiorcy. Potem pozostaje już tylko wysłanie wniosku i czekanie na decyzję pożyczkową.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*