Pożyczki pozabankowe – zapewnią urlop dla całej rodziny

Sfinansowanie wakacyjnego wypadu z rodziną w jedno z atrakcyjnych miejsc, wymaga sporej ilości gotówki. Zazwyczaj jej nie mamy, a wzięcie kolejnego kredytu w banku może być utrudnione, zwłaszcza kiedy zalegamy z płatnością rat. Często taka sytuacja kończy się wpisem w BIK i o zdobyciu potrzebnych środków możemy po prostu zapomnieć.

Brak gotówki, weź pożyczkę bez bik.
Zrezygnowani myślimy najczęściej o rezygnacji z letnich planów, nie wiedząc nawet, że jest rozwiązanie umożliwiające ich realizację. Osoby zadłużone mogą przecież skorzystać z usług firm z branży pozabankowej oferującej pożyczki bez bik, dostępne również dla zadłużonych klientów banków. Niespłacone należności i historia kredytowa nie są w tym przypadku brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu lub odmowie popularnej chwilówki.

Wystarczy tylko wypełnić wniosek.
Zaletą tej formy finansowania letniego urlopu jest przede wszystkim ograniczenie formalności, jakie trzeba spełnić. Można je załatwić dosłownie w kilka minut, tyle właśnie trwa wypełnienie wniosku o pożyczkę w biurze wybranej firmy lub na jej stronie internetowej. Podaje się w nim swoje dane, określa sumę i czas jej spłaty. W wielu przypadkach można również wybrać sposób płacenia rat, miesięczny lub wygodniejszy tygodniowy, nieobciążający zbytnio naszego budżetu. Czas oczekiwania na decyzję nie przekracza kolejnych kilkudziesięciu minut, a gdy gotówka trafi na nasze konto, to możemy wyruszyć z całą rodziną naprzeciw czekającej nas wielkiej przygody.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*