Pożyczki pozabankowe – na dowód i bez zaświadczeń

Wsparcie finansowe pomagające pokryć najpilniejsze wydatki przydaje się czasem każdemu z nas. Jednak największym problemem jest uzyskanie niezbędnych środków, a najlepiej jest wziąć w tym celu pożyczkę gotówkową. Oferują ją najczęściej banki, ale tylko dla klientów z pozytywną historią kredytową, niewpisanych do rejestru Biura Informacji Kredytowej.

Pożyczki bez bik, rozwiązanie dla dłużników.
Osoby zalegające ze spłatą swoich zobowiązań mogły dotychczas obejść się przysłowiowym smakiem, ale obecnie istnieje rozwiązanie, z jakiego mogą skorzystać. Są to pożyczki chwilówki, bez zaświadczeń, na otrzymanie których nie mają wpływy żadne wpisy w rejestrach dłużników. W większości firm pożyczkowych nie wymaga się też od klientów zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Pożyczka dostępna na dowód.
Odwiedzając jeden z punktów sprzedaży wybranej firmy, możemy ze zdumieniem usłyszeć, że jedynym dokumentem niezbędnym do wzięcia pożyczki bez bik, jest ten, potwierdzający naszą tożsamość, dowód osobisty lub paszport. O wysokości osiąganych dochodów informuje się, składając odpowiednie oświadczenie podczas wypełniania wniosku. Podaje się w nim również pozostałe dane osobowe, a formularz jest przesyłany do rozpatrzenia, najczęściej w centrali instytucji, z której usług korzystamy. Czas oczekiwania na podjęcie decyzji jest znacznie krótszy niż w przypadku banku, nie przekraczając zazwyczaj pół godziny. Jeśli jest ona pozytywna, to kolejnym krokiem będzie zapoznanie się z warunkami umowy i podpisanie jej.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*